Ponad 130 stacji bazowych T-Mobile oraz dwie centrale telefoniczne zostały wyposażone w panele fotowoltaiczne, które pozwolą na wyprodukowanie energii na bieżącą działalność. Operator podsumowuje pierwszy etap wdrożenia.
[Wersja PDF]
Nasi eksperci ds. systemów magazynowania energii BESS, szaf bateryjnych i kontenerów