Półgodzinna gadka o ładowaniu pakietów, trybie storage, rozładowywaniu, złączach balansera i wszystkim o czym jeszcze można pogadać. Jeśli macie wątpliwości jak ustawić prąd ładowania, jaką macie liczbę cel, albo czym jest przechowywanie pakietów przy napięciu tzw.
[Wersja PDF]