Magazyn energii w systemie fotowoltaicznym ma za zadanie gromadzić nadmiar energii wytworzonej przez panele słoneczne. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie tej energii w późniejszym czasie, co znacząco zwiększa efektywność całego systemu. Poniżej przedstawiamy, jak działa.
[Wersja PDF]